Aktuálně

15.5.2011
Vítejte na nové verzi našich stránek.


Firma PEMICO je Vaším partnerem pro inovativní dveřní a vratové systémy

Všechno od jednoho dodavatele v kvalitě bez kompromisů
Garážovou a dveřní techniku dodává firma PEMICO s.r.o. již od roku 1996. Prvotřídní materiál, precizní zpracování, patentované technické detaily a průběžné kontroly jakosti jsou zárukou maximální bezpečnosti. Provedené montáže firmou PEMICO s.r.o. jsou jistotou spolehlivosti a dlouhé životnosti výrobků. Díky tomu jsou naše instalované vrata, dveře a brány pro každého stavebníka investicí, která se vyplatí.

Stavíte nebo renovujete Váš rodinný dům, stavbu oplocení?
Nechte se nadchnout optickou rozmanitostí, lehkou obsluhou a bezpečností našich garážových vrat, bran a dveří. Chraňte Váš dům a rodinu prostřednictvím našich kvalitních výrobků.

Chcete mít vše od jednoho dodavatele?
Nabízíme Vám kompletní program: poradenství v místě stavby, precizní produkty s promyšlenými montážními přednostmi, spolehlivost dokonalé logistiky a podporu podle Vašich individuálních potřeb – to vše nabízí firma PEMICO s.r.o.

Spolehněte se s firmou PEMICO na vstřícnost inovativní firmy s téměř 17letou zkušeností. Zastupujeme na trhu ty nejkvalitnější výrobce.
Hormann, Teckentrup, MfZ a Marantec.Projekt fotovoltaický systém

Název: FVE PEMICO
Registrační číslo: MPO-CZ.31.3.0/0.0/0.0/22_001/0003961
je spolufinancován Evropskou unií v programu Národní plán obnovy.


Cílem projektu je instalace fotovoltaické elektrárny sloužící pro vlastní spotřebu žadatele. Za pomoci využití obnovitelných zdrojů dojde k optimalizaci zajištění elektrické energie pro podnikatelskou činnost.
Servis

Provádíme servisní a garanční prohlídky vrat a brán (včetně pohonů), servis pružin, opravy zařízení, modernizaci stávajících zařízení apod.
servis/kancelář: 602 602 952
mobil: 602 529 000

Naši dodavatelé
Hörmann Teckentrup MFZOVITOR Marantec
Mapa Pemico
Kontakt

PEMICO s.r.o.
Meziříčská 194
768 61, Bystřice pod Host.
mobil: 602 529 000
email: pemico@pemico.cz